You are currently viewing UAB „EKKO LT“ DALYVAVO ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS SMULKIOJO IR VIDUTINIO VERSLO SUBJEKTŲ RĖMIMO PROGRAMOJE

UAB „EKKO LT“ DALYVAVO ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS SMULKIOJO IR VIDUTINIO VERSLO SUBJEKTŲ RĖMIMO PROGRAMOJE

Aktyviai stengiamės dalyvauti iniciatyvose ir projektuose, ypatingai tuose, kuriuose yra minima tvarumo tema. UAB „EKKO LT“ – didžiausia Baltijos šalių ekologiško šalto spaudimo rapsų aliejaus gamykla, įsikūrusi Zarasuose. Sutelkdama dėmesį į tvarumą, įmonė vykdo oficialiai sertifikuotų ekologiškų produktų gamybą. Įmonė specializuojasi šaltai spaudžiamų rapsų, linų bei kanapių aliejų ir išspaudų gamyboje. UAB „EKKO LT“ prekės ženklai – tokie kaip „EKKO“ ar „Raudondvaris“ jau yra pelnę vartotojų pasitikėjimą ne tik Lietuvoje, bet ir svetur. 

UAB „EKKO LT“ dalyvavo Zarasų rajono savivaldybės smulkiojo ir vidutinio verslo subjektų rėmimo programoje. Parašius projektą „UAB „Ekko LT“ verslo plėtojimas Zarasų r. sav. sukuriant naujas darbo vietas Zarasų rajone 2023 metais“ iš Zarasų rajono savivaldybės biudžeto gautas finansavimas 10 150 Eur, o įmonė prisidėjo savo lėšomis 17 765,66 Eur. 

Projekto tikslas – Projekto metu (2023 metais) bus įsigyta nauja įranga (metalo detektorius), kuri leis modernizuoti aliejaus gamybos procesą, o taip pat padės užtikrinti  maisto produktų (gaminamo aliejaus) kokybę ir saugą, bei bus gauti 2 sertifikatai (BRC ir GMP+ sertifikatai), kurie padės UAB „Ekko LT“ patekti į tarptautines rinkas, sustiprins santykius su gaminamos produkcijos pirkėjais. Šio projekto dėka bus sukurtos trys naujos darbo vietos kaimo vietovėje (Zarasų r. sav., Zarasų sen., Raudondvario k.).