Jūsų privati etiketė

Kilmės šalis - Lietuva (ES)
Sėklos ir aliejus – iš Lietuvos (ES)

750ml DORICA

500ml DORICA

250ml DORICA

750ml MARASCA

500ml MARASCA

250ml MARASCA

1L METALINĖ SKARDA (AUKSINĖ)

1L METALINĖ SKARDA (SIDABRINĖ)

1L PET

5L PET

10L PET

1t (IBC) KONTEINERIS

DORICA

MARASCA

1L METALINĖ SKARDA (AUKSINĖ)

1L METALINĖ SKARDA (SIDABRINĖ)

1L PET

5L - 10L PET

1t (IBC) KONTEINERIS

Jūsų privati etiketė

Be produktų su savo prekės ženklu – EKKO, mes galime pagaminti bei supakuoti Jūsų poreikius atitinkantį, ekologišką šalto spaudimo rapsų aliejų* su Jūsų privačia etikete. Siūlome aukščiausios kokybės aliejų, spaudžiamą tik iš ekologiškai užaugintų rapsų sėklų, kurį supakuosime į Jūsų pasirinkto dizaino pakuotę.

Visas žaliavas aliejaus spaudimui perkame bei renkamės patys. Kartu su kruopščiai atrinktų bei patyrusių specialistų komanda, renkamės tik aukščiausios kokybės vietines žaliavas bei vykdome nuolatinę pasirinktų žaliavų bei tiekėjų kontrolę.

Naudodamiesi šiuolaikiška gamybos įranga bei ilgamete kruopščiai atrinktų specialistų patirtimi, mes padėsime Jums pagaminti tokią privačią etiketę, kuri tiks jūsų rinkai. Mūsų komandos nariai profesionaliai asistuos jums visuose privačios etiketės ruošimo etapuose, nuo pageidaujamo produkto ir pakuotės pasirinkimo, dizaino sukūrimo iki produktų pristatymo į jūsų vietinį uostą ar sandėlį.

Etiketės paruošimas

Turime itin patyrusių specialistų komandą (kartu su savo dizaineriu), kuri padės Jums paruošti europinius rinkos standartus atitinkančią privačią etiketę bei esant papildomam pageidavimui sukurs unikalų etiketės dizainą.

Džiaugiamės galėdami padėti Jums sukurti savo išskirtinį dizainą pasirinktam pakuotės tipui. Visos jūsų privačios etiketės detalės bus suprojektuotos pagal Jūsų poreikius. Visada stengiamės patenkinti net ir reikliausių klientų pageidavimus. Aptariame visas spausdinimo galimybes, įskaitant net ir sudėtingiausias technikas: skaidrias detales, folijavimą ir kt.

Mes Jums siūlome

Galimos pakuotės

Populiariausios pakuotės

Buteliai (Marasca, Doreca, PET):
250ml, 500ml, 750ml, 1L *.
Konteineriai (didmenininkams):
5L, 10L, 1t (IBC) *.
* Pagal poreikį galima rinktis ir kitų dydžių talpas.

Reguliarus (ne ekologiškas) aliejus yra gaminamas tik pagal atskirą kliento užsakymą. 

Susisiekite su mumis

Jei turite specialių pageidavimų gaminiui ar pakuotei, susisiekite su mūsų pardavimo komanda:
info@ekko.lt, +370 670 06 760

Įsigykite mūsų produktus čia: