gamykla

Kilmės šalis - Lietuva (ES)
Sėklos ir aliejus – iš Lietuvos (ES)

Apie mūsų gamyklą

Mūsų gamykla savo duris atvėrė 2018 metais. Ji yra įsikūrusi Lietuvoje, netoli savo nuostabaus grožio gamta garsėjančio Zarasų miesto – Raudondvario kaime.

Ypač moderni gamyklos įranga bei patyrusių darbuotojų – profesionalų komanda leidžia mums specializuotis aukščiausios kokybės šalto spaudimo rapsų aliejaus ir išspaudų gamyboje. Siūlome tik oficialiai sertifikuotus – ekologiškus, itin švarios sudėties produktus – be GMO, glitimo ir kitų papildomų priedų.

Gamybos proceso metu užtikriname aukščiausią produkto kokybę bei laikomės griežčiausių gamybos standartų. Dėl pažangios gamybos technologijos mūsų produktas išlaiko natūralų, tik natūraliam rapsų aliejui būdingą,  kvapą ir skonį ir yra ypatingai naudingas žmogaus sveikatai, nes jame išlieka visos biologiškai aktyvios maisto medžiagos.

Visi ekologiški produktai gaminami Europoje – Lietuvoje, tik iš aukščiausios kokybės, sertifikuotuose ekologiniuose žemės ūkiuose užaugintų, rapsų sėklų.

Gamybos misija ir politika

Pagrindinis mūsų gamybos tikslas – tvarus ir kokybiškas produktas. Sekdami tvarumo judėjimu, savo gamybą vykdome moderniose bei oficialiai sertifikuotose patalpose, veikdami be jokios žalos gamtai.

Savo gamykloje laikomės nulinių atliekų (Zero Waste) politikos. Tai reiškia, kad visa mūsų gamyboje naudojama žaliava nėra niekaip švaistoma ar išmetama. Moderni gamybos įranga leidžia mums apdirbti ir supakuoti ekologiškai užaugintas bei šaltai spaustas rapsų sėklas net į 4 paruoštus vartojimui produktus – ekologišką nerafinuotą ir rafinuotą šalto spaudimo rapsų aliejų bei jų išspaudas.

Aliejaus gamybos procesas ir pajėgumai

Mūsų aliejus gaminamas tik iš aukščiausios kokybės Lietuvos laukuose ekologiškai užaugintų rapsų grūdų, naudojant pažangiausią šių laikų šaltojo spaudimo techniką bei moderniausią įrangą. Pasirinktas gamybos procesas leidžia užtikrinti pirminės žaliavos naudingųjų maistinių medžiagų, mikroelementų bei vitaminų išlaikymą galutiniame produkte.

Savo pažangiame aliejaus gamybos procese naudojame net keturis modernius – FL 200 presus. Mūsų turima presų komplektacija yra pagaminta iš itin patvarių metalų, kurių dėka gamybinis procesas gali veikti ištisus metus be pertraukų. Tai užtikrina sklandų darbo procesą bei didelį gamybos našumą.

Per metus galime išspausti daugiau nei 5 000 tonų sėklų bei pagaminti beveik 2 000 000 litrų aliejaus. Na, o per parą galime pagaminti net iki 5 500 litrų ekologiško aliejaus.

_MG_8786
_MG_9109
_MG_9027
_MG_8702
_MG_8858
_MG_9229
_MG_9048
_MG_8823
_MG_9053
_MG_8758
_MG_8804
_MG_8879

Išpilstymas ir pakavimas

Mūsų aliejus išpilstomas laikantis griežčiausių higienos normų. Viso išpilstymo metu vykdoma nuolatinė proceso priežiūra ir kontrolė. 

Turima moderni etikečių klijavimo sistema leidžia mums efektyviai etiketuoti net ir pačių sudėtingiausių technikų etiketes.

Kokybės kontrolė

Veikiame remdamiesi įmonėje įdiegta RVASVT sistema, leidžiančia užtikrinti maksimalią gaminių maisto saugą ir kokybę.

Esame oficialiai sertifikuoti ekologiškų produktų gamintojai, turintys žaliosios vėliavėlės, ekologinio žemės ūkio, Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos bei sveiką maistą pažyminčios – žaliosios rakto skylutės sertifikatus.

Šiuo metu, mūsų gamybos profesionalų komanda diegia pasaulyje itin gerai žinomą –  BRC kokybės standartą.

Sertifikatai

Privati etiketė ir didmena

Be savo prekės ženklo, mes taip pat siūlome aliejus su privačia etikete bei galime padėti paruošti etiketę atitinkančią europinius rinkos standartus. Siūlome daugybę pakuočių tipų bei dydžių variantų.

Reguliarus (ne ekologiškas) aliejus yra gaminamas tik pagal atskirą kliento užsakymą. Daugiau informacijos rasite skiltyje Privati etiketė.

Susisiekite su mumis:  info@ekko.lt+370 670 06 760

Įsigykite mūsų produktus čia: