You are currently viewing TVARIOS APLINKOS PUOSELĖJIMAS EKKO LT GAMYKLOJE

TVARIOS APLINKOS PUOSELĖJIMAS EKKO LT GAMYKLOJE

Zarasai – virš septynių ežerų iškilęs miestas, kurį supa ne tik ežerai, bet ir kalvos su miškais. Nors Zarasų kraštas – tai ežerų ir miškų apsuptyje paskendęs Lietuvos perlas, tačiau šį sykį laidos „Švarūs miestai – švari Lietuva“ vedėja Justė Zinkevičiūtė domėjosi ir Zarasų rajone veikiančiu, tvariomis bei ekologiškomis vertybėmis grįstu verslu – ekologišku ūkininkavimu.

Ar žinojote, kad būtent Zarasų krašte yra spaudžiamas vienas kokybiškiausių ir gardžiausių rapsų aliejų, už kurio skonines savybes mūsų įmonė „Ekko LT“ yra pelniusi Lietuvos metų gaminio aukso medalį.

Siekiame, kad kuo daugiau pirkėjų pasiektų ekologiški produktai.  Labai džiaugiamės, kad informacija apie ekologiškus produktus pasiekia vis daugiau žmonių.  Šį kartą apie mūsų pačių gaminamą ekologišką rapsų aliejų EKKO bei tvarų aplinkos puoselėjimą kalbėjo mūsų vadovas Aurimas laidoje „Švarūs miestai – švari Lietuva“!

Daugiau skaitykite: https://www.lrytas.lt/bustas/nekilnojamasis-turtas/2022/06/03/news/kaip-zarasuose-galima-atostogauti-tvariai-zaliai-ir-turiningai–23568321