Ekologiški Šalto spaudimo rapsų išspaudų miltai ir proteininiai milteliai

Kilmės šalis - Lietuva (ES)
Sėklos ir aliejus – iš Lietuvos (ES)

Šalto spaudimo ekologiški rapsų išspaudų miltai

EKKO ekologiški rapsų išspaudų miltai – produktas, kurį gaminame iš Lietuvos laukuose užaugintų rapsų. Patys rapsų išspaudų miltai gaunami išspaudas sumalant ir paverčiant jas į birios konsistencijos miltus. Mūsų gamybos procesas užtikrina tai, kad galutiniame produkte yra išlaikomos kone visos žmogaus organizmui palankios rapsų sėklų savybės.

Būtent šalto spaudimo gamybos procesas užtikrina sėkloje esančių naudingųjų medžiagų išlaikymą. 

Be visų puikių maistinių savybių, rapsų miltus galime vadinti tikru moderniosios virtuvės turtu. Tai itin maistingas produktas, tinkantis kasdieniam gaminimui virtuvėje bei pamėgtiems kepiniams gardinti. Rapsų miltus galima maišyti su įprastais miltais, ruošiant pamėgtus duonos, pyrago ar naminių koldūnų tešlos receptus, taip pat ruošiant kokteilius sportuojantiems arba tiesiog įberiant į sultis. Tai puikus lietuviškas produktas, kurį tiesiog būtina turėti savo virtuvėje. 

Kilmės šalis: Lietuva.

Pagrindinės produkto savybės

Techninės savybės

Šalto spaudimo ekologiški rapsų išspaudų proteininiai milteliai

EKKO šalto spaudimo ekologiški rapsų išspaudų proteininiai milteliai – aukščiausios kokybės maisto papildas. Ypač vertinamas sportininkų dėl to, kad turi daug baltymų bei suteikia jiems reikalingos energijos. Tai visiškai natūraliai apdorotų, 100% augalinės kilmės, baltymų šaltinis.

Rapsų išspaudų proteininiai milteliai pasižymi itin dideliu baltymų kiekiu, anot kai kurių mokslinių tyrimų – rapsų išspaudų miltuose esantis baltymų kiekis yra prilyginamas baltymų kiekiui randamu kiaušinyje.

Kilmės šalis: Lietuva

Pagrindinės produkto savybės

Techninės savybės

Parduodame

Privati etiketė

Be savo prekės ženklo, mes taip pat siūlome produktus su privačia etikete bei galime padėti paruošti etiketę atitinkančią jūsų rinkos standartus. Siūlome daugybę pakuočių tipų bei dydžių variantų.

Reguliarūs (ne ekologiški) produktai yra gaminami tik pagal atskirą kliento užsakymą. Daugiau informacijos rasite skiltyje Privati etiketė.

Įsigykite mūsų produktus čia: