You are currently viewing EKKO ALIEJUS – METŲ GAMINYS! IŠKILMINGOS APDOVANOJIMŲ CEREMONIJOS METU ĮTEIKTAS AUKSO MEDALIS

EKKO ALIEJUS – METŲ GAMINYS! IŠKILMINGOS APDOVANOJIMŲ CEREMONIJOS METU ĮTEIKTAS AUKSO MEDALIS

EKKO aliejus pripažintas Metų gaminiu ir apdovanotas garbingu aukso medaliu. Apdovanojimą įteikė LPK prezidentas Vidmantas Janulevičius bei ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė.

LPK konkurso „Lietuvos metų gaminys“ pagrindinis tikslas – didinti aukštos kokybės lietuviškos produkcijos konkurencingumą, pristatyti ir įtvirtinti šalies pramonės produkciją, prekes ir paslaugas vietiniam ar tarptautiniam vartotojui, skatinant rinktis kokybišką lietuvišką produktą, taip vystant Lietuvos verslo plėtrą.

Paraiškų vertinime dalyvauja specialiai suburta savo srities profesionalų komisija, kurią sudaro: Respublikinio mitybos centro, Standartizacijos departamento, Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos, Nacionalinio maisto ir veterinarijos rizikos vertinimo instituto, Aplinkos vadybos ir audito instituto, Valstybinės ne maisto produktų inspekcijos, Žemės ūkio ministerijos, Valstybinės visuomenės sveikatos priežiūros tarnybos, Kauno technologijos universiteto, Lengvosios pramonės centro, Kauno ir Vilniaus kolegijų, atskirų pramonės ir verslo asociacijų ekspertai.

„Lietuvos metų gaminys“ apdovanojimo gali siekti visos Lietuvoje registruotos įmonės ir teikti tik Lietuvoje pagamintus gaminius, esančius rinkoje (kaip ir statybos objektus – eksploatacijoje) ne mažiau kaip pusę metų.

Daugiau apie apdovanojimą: https://www.lpk.lt/apdovanojimai/lietuvos-metu-gaminys/