APIE MUS

Kilmės šalis - Lietuva (ES)
Sėklos ir aliejus – iš Lietuvos (ES)

Apie EKKO

Mūsų istorija prasidėjo dar 2018 metais.

Esame pažangi ekologiško maistinio aliejaus gamybos įmonė įsikūrusi Europoje – Lietuvoje. Specializuojamės aukščiausios kokybės šalto spaudimo rapsų aliejaus, išspaudų, išspaudų miltų bei proteininių miltelių gamyboje. Siūlome tik oficialiai sertifikuotus – ekologiškus, itin švarios sudėties produktus – be GMO, glitimo ir kitų papildomų priedų.

Gamybos proceso metu užtikriname aukščiausią produkto kokybę bei laikomės griežčiausių gamybos standartų. Mūsų pažangus gamybos procesas užtikrina tai, kad galutiniame produkte yra išlaikomos kone visos žmogaus organizmui palankios rapsų sėklų savybės.

Visi ekologiški produktai gaminami Europoje – Lietuvoje, tik iš aukščiausios kokybės, sertifikuotuose ekologiniuose žemės ūkiuose užaugintų, rapsų grūdų.

Be savo prekės ženklo, mes taip pat siūlome aliejus su privačia etikete bei galime padėti paruošti etiketę, atitinkančią europinius rinkos standartus. Siūlome daugybę pakuočių tipų bei dydžių variantų.

Visi mūsų produktai atitinka mažmeninės prekybos standartus, įskaitant prekybos centrus, ūkininkų parduotuves, kavines, restoranus ir kt.

Mūsų klientai

Rapsų aliejus ir išspaudos

Ekologiškas rapsų aliejus

EKKO ekologiškas šalto spaudimo rapsų aliejus gaminamas iš aukščiausios kokybės ekologiškai užaugintų rapsų grūdų – tai padeda išlaikyti žmogaus organizmui naudingiausias maistines savybes bei natūralų riešutų poskonį.

Puikiai tinka salotų gamybai. Tai – sveikas pasirinkimas skirtingiems maisto gaminimo būdams! Didelis vitaminų omega 3, 6 ir 9 šaltinis. Sudėtyje yra daug antioksidantų turinčio vitamino E. Be glitimo. Tinka veganams.

Šaltai spaustos rapsų išspaudos

EKKO rapsų išspaudos yra daug energijos suteikiantis bei baltymų turintis pašaras,išgaunamas šaltai spaudžiamų ekologiškų rapsų. Energinė išspaudų sausosios medžiagos vertė svyruoja nuo 13 iki15 MJ / kg, priklausomai nuo po spaudimo likusių riebalų kiekio. Rapsų išspaudos dažniausiai naudojamos galvijams šerti, tačiau taip pat tinka ir naminių paukščių bei kiaulių pašarų gamybai derinant kartu su kitais baltymų turinčiais pašarais.

Mūsų gamykla įsikūrusi Lietuvoje, o visi produktai gaminami iš vietoje auginamų rapsų.

Be savo prekės ženklo, mes taip pat siūlome aliejus su privačia etikete bei galime padėti paruošti etiketę atitinkančią jūsų rinkos standartus. Siūlome daugybę pakuočių tipų bei dydžių variantų.

Visi mūsų produktai atitinka mažmeninės prekybos standartus, įskaitant prekybos centrus, ūkininkų parduotuves, kavines, restoranus ir kt.

EKKO – PAGAMINTA SU MEILE MŪSŲ ŽEMEI!

Ekologiškas šalto spaudimo nerafinuotas rapsų aliejus

Tai oficialiai sertifikuotas – 100% ekologiškas, itin švarios sudėties – natūralus produktas. Gaminamas tik iš aukščiausios kokybės ekologiškai užaugintų rapsų grūdų, laikantis griežtčiausių aliejaus gamybos standartų bei naudojant pažangiausią šalto spaudimo techniką.

Mūsų gamybos procesas užtikrina tai, kad galutiniame produkte yra išlaikomos kone visos žmogaus organizmui palankios rapsų sėklų savybės. Būtent šalto spaudimo gamybos procesas užtikrina sėkloje esančių naudingųjų medžiagų išlaikymą. Ekologiškame šalto spaudimo rapsų aliejuje gausu žmogaus organizmui naudingųjų Omega-3, Omega-6 bei Omega-9 riebalų rūgščių, taip pat lizino, cisteino ir metionino amino rūgščių bei vitamino E. Šių medžiagų žmogaus organizmas pats negamina, todėl jas svarbu įsisavinti kartu su maistu.

Ekologiškas šalto spaudimo rapsų aliejus puikiai tinka įvairių šaltų patiekalų ruošimui: sriubų ir salotų gardinimui bei kitų patiekalų gaminimui iki 190 °C. Tai – natūralus ir sveikas pasirinkimas skirtingiems maisto ruošimo būdams!

Visi mūsų produktai ekologiški, natūralūs bei sveiki, tinkantys tiek vegetarams, tiek veganams.

Ekologiškos šalto spaudimo rapsų išspaudos

Tai daug energijos suteikiantis bei baltymų turintis pašaras, gautas iš šalto spaudimo ekologiškų rapsų. Energinė jo sausosios medžiagos vertė svyruoja nuo 13 iki15 MJ / kg, priklausomai nuo po spaudimo likusių riebalų kiekio. Rapsų išspaudos dažniausiai naudojamos galvijams šerti, tačiau taip pat tinka ir naminių paukščių, žuvų bei ir kiaulių maitinimui, derinant kartu su kitais baltymų turinčiais pašarais.

Ekologiški šalto spaudimo rapsų išspaudų miltai

Tai ekologiškas produktas, kurį gaminame iš Lietuvos laukuose užaugintų rapsų. Patys rapsų išspaudų miltai gaunami išspaudas sumalant ir paverčiant jas į birios konsistencijos miltus. Mūsų gamybos procesas užtikrina tai, kad galutiniame produkte yra išlaikomos kone visos žmogaus organizmui palankios rapsų sėklų savybės.

Būtent šalto spaudimo gamybos procesas užtikrina sėkloje esančių naudingųjų medžiagų išlaikymą. Ekologiškuose rapsų išspaudų miltuose gausu žmogaus organizmui naudingųjų Omega-3, Omega-6 bei Omega-9 riebalų rūgščių, taip pat lizino, cisteino ir metionino amino rūgščių bei vitamino E. Šių medžiagų žmogaus organizmas pats negamina, todėl jas svarbu įsisavinti kartu su maistu. Be to, rapsų išspaudų miltai pasižymi itin dideliu baltymų kiekiu, anot kai kurių mokslinių tyrimų – rapsų išspaudų miltuose esantis baltymų kiekis yra prilyginamas baltymų kiekiui randamu kiaušinyje.

Be visų puikių maistinių savybių, ekologiškus rapsų miltus galime vadinti tikru moderniosios virtuvės turtu. Tai itin maistingas produktas, tinkantis kasdieniam gaminimui virtuvėje bei pamėgtiems kepiniams gardinti. Rapsų miltus galima maišyti su įprastais miltais, ruošiant pamėgtus duonos, pyrago ar naminių koldūnų tešlos receptus, taip pat ruošiant kokteilius sportuojantiems arba tiesiog įberiant į sultis. Tai puikus lietuviškas produktas, kurį tiesiog būtina turėti savo virtuvėje.

Ekologiški šalto spaudimo rapsų išspaudų proteininiai milteliai

EKKO ekologiški šalto spaudimo rapsų išspaudų proteininiai milteliai – aukščiausios kokybės maisto papildas. Ypač vertinamas sportininkų dėl to, kad turi daug baltymų bei suteikia jiems reikalingos energijos. Tai visiškai natūraliai apdorotų, 100% augalinės kilmės, baltymų šaltinis.

Visi mūsų produktai ekologiški, natūralūs bei sveiki, tinkantys tiek vegetarams, tiek veganams.

Privati etiketė ir didmena

Be savo prekės ženklo, mes taip pat siūlome aliejus su privačia etikete bei galime padėti paruošti etiketę atitinkančią europinius rinkos standartus. Siūlome daugybę pakuočių tipų bei dydžių variantų.

Reguliarus (ne ekologiškas) aliejus yra gaminamas tik pagal atskirą kliento užsakymą. Daugiau informacijos rasite skiltyje Privati etiketė.

Susisiekite su mumis:  info@ekko.lt+370 647 06945