APIE MUS

Kilmės šalis - Lietuva (ES)
Sėklos ir aliejus – iš Lietuvos (ES)

Apie mus

Mes esame EKKO. Moderni ir šiuolaikiška ekologiško rapsų, linų ir kanapių aliejaus gamybos įmonė, įsikūrusi Lietuvoje. Mūsų gamykla veikia nepaprasto grožio natūralios gamtos apsuptame Zarasų mieste.

Sutelkdami dėmesį į tvarų produktų tiekimą, mes vykdome oficialiai sertifikuotų ekologiškų produktų gamybą. Specializuojamės nerafinuoto ir rafinuoto šaltai spausto rapsų aliejaus ir išspaudų gamyboje. Mes remiame vietinius žemės ūkius – būtent todėl visi mūsų produktai yra gaminami tik iš Lietuvos laukuose užaugintų rapsų.

EKKO laikosi nulinių atliekų politikos. Tai reiškia, kad nė viena mūsų naudojamų pirminių žaliavų nėra iššvaistoma ar išmetama. Pažangus gamybos procesas leidžia ekologiškai užaugintas ir šaltai spaustas rapsų sėklas perdirbti į keturis aukščiausios kokybės vartojimui paruoštus produktus, išlaikiusius visas naudingąsias rapsų sėklų maistines savybes. Mūsų pasirinktas gamybos procesas užtikrina, kad tai būtų daroma be jokios žalos gamtai.

Mūsų aliejus yra gaminamas tik iš itin aukštos kokybės rapsų sėklų, kurios yra tvariai auginamos nuolatos prižiūrimuose ekologiniuose žemės ūkiuose. Mūsų griežti žaliavų atsirinkimo bei gamybos standartai leidžia pasiūlyti aukščiausios kokybės ekologišką produktą nuo pat sėklos iki parduotuvių lentynų. EKKO ekologišką rapsų aliejų galima vadinti tikru šiuolaikinės virtuvės turtu. Tai – šaltai spaustas aliejus, Omega-3, 6, 9 bei vitaminų E ir K šaltinis. Mūsų aliejus išlaiko visas geriausias savo savybes gaminant net iki 190 bei 220 laipsnių temperatūros. Visi mūsų produktai tinka veganams ir vegetarams. Be to, savo sudėtyje neturi GMO, glitimo ir kitų nereikalingų priedų.

Daugiau nei 70 % mūsų produktų yra eksportuojama į užsienio rinkas, įskaitant Skandinaviją, Aziją ir Europą. Esame oficialiai sertifikuoti gamintojai, turintys ekologiško maisto gamybos – „EkoAgros“ – pažymėjimą, ir savo gamybos metu vadovaujamės RVASVT sistema. Įmonėje diegiamas ir BRC standartas. Visi mūsų produktai atitinka mažmeninės prekybos bei HORECA sektorių standartus, taip pat yra pritaikyti įsigyti maisto gamintojams, platintojams bei ekologiniams žemės ūkiams.

Be savo prekės ženklo mes taip pat siūlome produktus su jūsų prekės ženklo privačia etikete. Mes visada esame pasiruošę padėti paruošti privačią etiketę, atitinkančią jūsų rinkos standartus. Mes siūlome daugybę įvairių pakuotės tipų bei variantų.

Pasitelkdami šiuolaikines technologijas ir tikėdami socialinės atsakomybės nauda, mes esame pasiruošę tiekti ekologišką maistą pačiu tvariausiu būdu.

EKKO – ekologiškas rapsų aliejus, pagamintas su meile mums ir mūsų žemei!

Mūsų klientai

Rapsų aliejus ir išspaudos

Ekologiškas rapsų aliejus

EKKO ekologiškas šalto spaudimo rapsų aliejus gaminamas iš aukščiausios kokybės ekologiškai užaugintų rapsų grūdų – tai padeda išlaikyti žmogaus organizmui naudingiausias maistines savybes bei natūralų riešutų poskonį.

Puikiai tinka salotų gamybai. Tai – sveikas pasirinkimas skirtingiems maisto gaminimo būdams! Didelis vitaminų omega 3, 6 ir 9 šaltinis. Sudėtyje yra daug antioksidantų turinčio vitamino E. Be glitimo. Tinka veganams.

Šaltai spaustos rapsų išspaudos

EKKO rapsų išspaudos yra daug energijos suteikiantis bei baltymų turintis pašaras,išgaunamas šaltai spaudžiamų ekologiškų rapsų. Energinė išspaudų sausosios medžiagos vertė svyruoja nuo 13 iki15 MJ / kg, priklausomai nuo po spaudimo likusių riebalų kiekio. Rapsų išspaudos dažniausiai naudojamos galvijams šerti, tačiau taip pat tinka ir naminių paukščių bei kiaulių pašarų gamybai derinant kartu su kitais baltymų turinčiais pašarais.

Mūsų gamykla įsikūrusi Lietuvoje, o visi produktai gaminami iš vietoje auginamų rapsų.

Be savo prekės ženklo, mes taip pat siūlome aliejus su privačia etikete bei galime padėti paruošti etiketę atitinkančią jūsų rinkos standartus. Siūlome daugybę pakuočių tipų bei dydžių variantų.

Visi mūsų produktai atitinka mažmeninės prekybos standartus, įskaitant prekybos centrus, ūkininkų parduotuves, kavines, restoranus ir kt.

EKKO – PAGAMINTA SU MEILE MŪSŲ ŽEMEI!

Ekologiškas šalto spaudimo nerafinuotas rapsų aliejus

Tai oficialiai sertifikuotas – 100% ekologiškas, itin švarios sudėties – natūralus produktas. Gaminamas tik iš aukščiausios kokybės ekologiškai užaugintų rapsų grūdų, laikantis griežtčiausių aliejaus gamybos standartų bei naudojant pažangiausią šalto spaudimo techniką.

Mūsų gamybos procesas užtikrina tai, kad galutiniame produkte yra išlaikomos kone visos žmogaus organizmui palankios rapsų sėklų savybės. Būtent šalto spaudimo gamybos procesas užtikrina sėkloje esančių naudingųjų medžiagų išlaikymą. Ekologiškame šalto spaudimo rapsų aliejuje gausu žmogaus organizmui naudingųjų Omega-3, Omega-6 bei Omega-9 riebalų rūgščių, taip pat lizino, cisteino ir metionino amino rūgščių bei vitamino E ir K. Šių medžiagų žmogaus organizmas pats negamina, todėl jas svarbu įsisavinti kartu su maistu.

Ekologiškas šalto spaudimo rapsų aliejus puikiai tinka įvairių šaltų patiekalų ruošimui: sriubų ir salotų gardinimui bei kitų patiekalų gaminimui iki 190 °C. Tai – natūralus ir sveikas pasirinkimas skirtingiems maisto ruošimo būdams!

Visi mūsų produktai ekologiški, natūralūs bei sveiki, tinkantys tiek vegetarams, tiek veganams.

Ekologiškas šalto spaudimo rafinuotas rapsų aliejus

Tai oficialiai sertifikuotas – 100% ekologiškas, itin švarios sudėties – natūralus produktas. Gaminamas tik iš aukščiausios kokybės ekologiškai užaugintų rapsų grūdų, laikantis griežtčiausių aliejaus gamybos standartų bei naudojant pažangiausią šalto spaudimo techniką.

Mūsų gamybos procesas užtikrina tai, kad galutiniame produkte yra išlaikomos kone visos žmogaus organizmui palankios rapsų sėklų savybės. Būtent šalto spaudimo gamybos procesas užtikrina sėkloje esančių naudingųjų medžiagų išlaikymą. Ekologiškame šalto spaudimo rapsų aliejuje gausu žmogaus organizmui naudingųjų Omega-3, Omega-6 bei Omega-9 riebalų rūgščių, taip pat lizino, cisteino ir metionino amino rūgščių bei vitamino E ir K. Šių medžiagų žmogaus organizmas pats negamina, todėl jas svarbu įsisavinti kartu su maistu.

Ekologiškas šalto spaudimo rapsų aliejus puikiai tinka įvairių šaltų patiekalų ruošimui: sriubų ir salotų gardinimui bei kitų patiekalų gaminimui iki 220 °C. Tai – natūralus ir sveikas pasirinkimas skirtingiems maisto ruošimo būdams!

Visi mūsų produktai ekologiški, natūralūs bei sveiki, tinkantys tiek vegetarams, tiek veganams.

Šalto spaudimo nerafinuotas rapsų aliejus

Lietuviškas Raudondvario rapsų aliejus gaminamas naudojant pažangiausią šalto spaudimo technologiją ir tik iš aukščiausios kokybės vietinių, Baltijos laukuose užaugintų, rapsų sėklų. Raudondvario aliejus – pagamintas su meile mūsų Gimtinei!

Ekologiškos šalto spaudimo rapsų išspaudos

EKKO ekologiškos šalto spaudimo rapsų išspaudos – tai aukščiausios kokybės energijos suteikiantis pašaras, skirtas galvijams, paukščiams, žuviai, kiaulėms bei kitiems gyvūnams.

Išspaudos pagamintos pagal moderniausius ekologinio ūkininkavimo standartus.

Šalto spaudimo rapsų išspaudų miltai

Tai produktas, kurį gaminame iš Lietuvos laukuose užaugintų rapsų. Patys rapsų išspaudų miltai gaunami išspaudas sumalant ir paverčiant jas į birios konsistencijos miltus. Mūsų gamybos procesas užtikrina tai, kad galutiniame produkte yra išlaikomos kone visos žmogaus organizmui palankios rapsų sėklų savybės.

Būtent šalto spaudimo gamybos procesas užtikrina sėkloje esančių naudingųjų medžiagų išlaikymą. Ekologiškuose rapsų išspaudų miltuose gausu žmogaus organizmui naudingųjų Omega-3, Omega-6 bei Omega-9 riebalų rūgščių, taip pat lizino, cisteino ir metionino amino rūgščių bei vitamino E ir K. Šių medžiagų žmogaus organizmas pats negamina, todėl jas svarbu įsisavinti kartu su maistu. Be to, rapsų išspaudų miltai pasižymi itin dideliu baltymų kiekiu, anot kai kurių mokslinių tyrimų – rapsų išspaudų miltuose esantis baltymų kiekis yra prilyginamas baltymų kiekiui randamu kiaušinyje.

Be visų puikių maistinių savybių, rapsų miltus galime vadinti tikru moderniosios virtuvės turtu. Tai itin maistingas produktas, tinkantis kasdieniam gaminimui virtuvėje bei pamėgtiems kepiniams gardinti. Rapsų miltus galima maišyti su įprastais miltais, ruošiant pamėgtus duonos, pyrago ar naminių koldūnų tešlos receptus, taip pat ruošiant kokteilius sportuojantiems arba tiesiog įberiant į sultis. Tai puikus lietuviškas produktas, kurį tiesiog būtina turėti savo virtuvėje.

Šalto spaudimo rapsų išspaudų proteininiai milteliai

EKKO šalto spaudimo rapsų išspaudų proteininiai milteliai – aukščiausios kokybės maisto papildas. Ypač vertinamas sportininkų dėl to, kad turi daug baltymų bei suteikia jiems reikalingos energijos. Tai visiškai natūraliai apdorotų, 100% augalinės kilmės, baltymų šaltinis.

 

Privati etiketė ir didmena

Be savo prekės ženklo, mes taip pat siūlome aliejus su privačia etikete bei galime padėti paruošti etiketę atitinkančią europinius rinkos standartus. Siūlome daugybę pakuočių tipų bei dydžių variantų.

Reguliarus (ne ekologiškas) aliejus yra gaminamas tik pagal atskirą kliento užsakymą. Daugiau informacijos rasite skiltyje Privati etiketė.

Susisiekite su mumis:  info@ekko.lt+370 670 06 760

Įsigykite mūsų produktus čia: