Šalto spaudimo ekologiškas nerafinuotas rapsų aliejus​​

Kilmės šalis - Lietuva (ES)
Sėklos ir aliejus – iš Lietuvos (ES)

750ml DORICA

500ml DORICA

250ml DORICA

750ml MARASCA

500ml MARASCA

250ml MARASCA

1L METALINĖ SKARDA (AUKSINĖ)

1L METALINĖ SKARDA (SIDABRINĖ)

1L PET

5L PET

10L PET

IBC

DORICA

MARASCA

1L METALINĖ SKARDA (AUKSINĖ)

1L METALINĖ SKARDA (SIDABRINĖ)

1L PET

5L PET

10L PET

IBC

Ekologiškas šalto spaudimo nerafinuotas rapsų aliejus

pakeistas tekstas

EKKO ekologiškas nerafinuotas šalto spaudimo rapsų aliejus yra oficialiai sertifikuotas – 100% ekologiškas, itin švarios sudėties – natūralus produktas. Gaminamas tik iš aukščiausios kokybės ekologiškai užaugintų rapsų grūdų, laikantis griežčiausių aliejaus gamybos standartų bei naudojant pažangiausią šalto spaudimo techniką.

Mūsų gamybos procesas užtikrina tai, kad galutiniame produkte yra išlaikomos kone visos žmogaus organizmui palankios rapsų sėklų savybės. Būtent šalto spaudimo gamybos procesas užtikrina sėkloje esančių naudingųjų medžiagų išlaikymą. Ekologiškame šalto spaudimo rapsų aliejuje gausu žmogaus organizmui naudingųjų Omega-3, Omega-6 bei Omega-9 riebalų rūgščių, taip pat lizino, cisteino ir metionino amino rūgščių bei vitaminų E ir K. Šių medžiagų žmogaus organizmas pats negamina, todėl jas svarbu įsisavinti kartu su maistu.

Ekologiškas šalto spaudimo rapsų aliejus puikiai tinka įvairių šaltų patiekalų ruošimui: sriubų ir salotų gardinimui bei kitų patiekalų gaminimui iki 190 °C. Tai – natūralus ir sveikas pasirinkimas skirtingiems maisto ruošimo būdams!

Kilmės šalis: Lietuva.

Pagrindinės produkto savybės

Logistinė informacija

Minimalus užsakymo kiekis (MOQ)

Parduodame

Privati etiketė

Be savo prekės ženklo, mes taip pat siūlome aliejus su privačia etikete bei galime padėti paruošti etiketę atitinkančią jūsų rinkos standartus. Siūlome daugybę pakuočių tipų bei dydžių variantų.

Reguliarus (ne ekologiškas) aliejus yra gaminamas tik pagal atskirą kliento užsakymą. Daugiau informacijos rasite skiltyje Privati etiketė.

Įsigykite mūsų produktus čia: